ASISKAITYMAS

Elektroninėje Volvo dalių parduotuvėje atsiskaityti galima:

1. Išankstiniu pavedimu

Pirkimo proceso metu nurodytu elektroninio pašto adresu Jums atsiunčiama sąskaita už prekes, kurioje nurodyti visi duomenys, reikalingi mokėjimui atlikti. Sąskaitą galima apmokėti banko poskyryje arba pasinaudojus elektroninės bankininkystės paslauga. Atliekant mokėjimą, mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti sąskaitos arba užsakymo numerį (rasite sąskaitoje).

2. Internetu (elektronine bankininkyste)

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą ir savo banką, būsite nukreipti į elektroninės bankininkystės sistemą, kuri automatiškai suformuos ir paruoš mokėjimo dokumentą. Pasirašius mokėjimo dokumentą,  patvirtinimą, kad užsakymas apmokėtas gausime per kelias minutes ir iš karto pradėsime ruošti prekes išsiuntimui. Atsiskaitymo būdas visisiškai saugus ir patikimas - mokėjimą atliekate ir prisijungimo duomenis įvedate ne mūsų parduotuvėje, o maksimaliai apsaugotoje savo banko internetinės bankininkystės sistemoje.  

3. Grynais pinigais atsiimant prekes

Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu atsiunčiama sąskaita už prekes. Sąskaitą apmokėsite kurjeriui prekių pristatymo metu arba atsiimdami prekes UAB Aeropolis ofise Vilniuje, Turgelių g. 1. Mokėdami grynais, turėkite reikiamą sumą, nurodytą užsakyme, be grąžos. Atsiskaitant grynais pinigais, kai prekes pristato kurjeris, taikomas papildomas 2 eurų mokestis. 

Atsiskaitymas parduotuvėje Volvodetales.lt yra visiškai saugus, nereikalaujama įvesti jokių asmeninių, su elektronine bankininkyste ar kredito/debeto kortelėmis susijusių duomenų.